Nakit Akış Yönetim Ve Raporlama Yazılımı

Tüm işletmelerin hazırlamakta zorlandığı, hazırlanması ve takip edilmesi süreçleri farklı bilgi kaynaklarına ihtiyaç duyulduğundan dolayı, genelde bağımsız olarak hazırlanan firmaların yoğun işlemlerinden biride nakit akışı hazırlamaktır.

FVS Nakit Akış LOGO ve NETSIS ERP yazılımlarındaki, tüm modüllerle ( finans, çek senet, krediler, kasa, banka vb.) entegre olarak çalıştığı gibi, kullanıcıya bağısız olarak veri giriş olanağında sağlar.

Gelir ve giderlerinize ait tüm kalemleri kategorilere ayırarak aylık veya haftalık şekilde tahminleyebilir, Muhasebe sisteminizdeki verilerle entegrasyon sağlayarak gelecek projeksiyonunuzu gerçek ve tahmini verileri kullanarak farklı olasılıklar için senaryolar oluşturabilir ve şirketinizi olası finansal risklerden koruyabilirsiniz.

  • Nakit Akış Yönetimi
  • İstenilen zaman ve dönem aralıklarına göre (günlük, haftalık aylık ) hazırlanabilme.
  • Sistemde ki tüm modüller le haberleşebilme.

Nakit Akış Yönetim Yazılımı size kolay rapolama imkanı sağlarken anlık olarakda LOGO ve NETSIS gibi ticari yazılımınız ile entegrasyon sağlayabilir.

Böylece ister gerçek verilerinizi kullanarak isterseniz de sadece tahmini verileriniz üzerinden Nakit Akış ve Bütçe senaryoları oluşturabilir, olası risklere karşı hazırlıklı olabilirsiniz.

Nakit Akış ve Bütçe Yazılımı ticari yazılım sektöründe uzun yıllardır tecrübe edinmiş yazılım uzmanları ve mali müşavirlerin yoğun çalışması ile oluşturulmuş bir yazılım çözümüdür. Hali hazırda mali işler profesyonellerinin manuel olarak yaptığı işlemleri bir veritabanı kullanarak kolayca yapmasına olanak tanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir